درخواست صدور پروانه کسب از طریق اینترنت PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۲۲:۲۳

در سال جدید کلیه درخواست و صدور پروانه کسب به صورت الکترونیکی در کلیه اتحادیه ها انچام خواهد گردید.
درخواست آنلاين صدور پروانه كسب
سامانه درخواست صدور پروانه کسب از طریق اینترنت توسط مركز اصناف ايران به بهره برداری رسید: درگاه ورودی به این سامانه در منوی سمت چپ تمامی صفحات سایت به نام درخواست آنلاين پروانه کسب قابل دسترسی است. این سامانه با هدف پرهیز از تردد و ایاب و ذهاب غیر ضروری که منجر به اتلاف وقت متقاضیان گرامی و صرف هزینه می شد، طراحی و مکانیزه گردید. لذا متقاضیان محترم صدور پروانه هر یک از اتحادیه های صنفی کشور می توانند

با مراجعه به سامانه فوق و پس از انتخاب استان و شهرستان مورد تقاضا، رسته دلخواه خود را انتخاب و پس از مطالعه آئین نامه صدور پروانه کسب و همچنین ضوابط خاص صدور پروانه مربوط به همان اتحادیه، با تکمیل فرم اطلاعات، تقاضای خود را از طریق سایت به اتحادیه رايانه ارائه داده و کد رهگیری دریافت نمایند. اتحادیه  با دریافت تقاضای اولیه فرد متقاضی اقدامات بعدی از قبیل بررسی تقاضا، اعزام بازرس، صدور استعلام و نهایتا صدور پرو.انه کسب مطابق با قانون نظام صنفی را انجام خواهند داد.
بدیهی است فرد متقاضی که صدور پروانه کسب را از طریق سایت درخواست کرده و دارای کد رهگیری می باشد می تواند با مراجعه به سايت به قسمت رهگيري درخواست پروانه كسب ،  كد رهگيري مربوطه را  وارد كرده و در جریان اقدامات پرونده صنفی خود توسط اتحادیه قرار گیرد.

         دانلود فایل پاور پوینت دستوالعمل صدور پروانه کسب به صورت آنلاین (اینترنتی)

 

:: جستجو در سايت ::

:: امروز ::

 
سه شنبه
۱۳۹۴
تیر
۱۶
 

:: کاربران سایت ::نرخ طلا و ارز

سرويسهاي ويژه مرند

:: آمار بازديد سايت ::

بازديدها [+/-]
امروز:
ديروز:
پريروز:
18
251
200

+51
اين ماه:
ماه گذشته:
دو ماه قبل:
1299
6433
6494

-61

کلیه بازدید کنندگان سایت
بازدید سایت: 358 298


كليه حقوق اين سايت براي مجمع امور صنفی شهرستان مرند محفوظ مي باشد.
    |
طراحي و اجرا:
هادیران